www.cvonline.hu

Termelésvezető

  • A hirdetés 491 napja lejárt

Az állás földrajzi helye: Szentendre

A SzeBeton Zrt. közműépítési, környezettechnikai és egyedi gyártású betontermékek gyártásával és értékesítésével foglalkozó közel 100 éves múltra visszatekintő, német tulajdonú részvénytársaság.

Keressük új munkatársunkat termelésvezető pozícióba.

A termelésvezető feladatai:

  • Felügyeli a termeléssel/gyártással kapcsolatos napi-heti-havi feladatokat és a folyamatok terv és előírás szerinti lebonyolítását, folyamatosan kapcsolatot tartva közvetlen felettesével és az ügyvezető igazgatóval.
  • Összehangolja a termelésben részt vevő részlegek (gyártóüzem, raktár, szállítás) folyamatait és működését és irányítja az üzem dolgozóit.
  • Anyagmegrendelések, anyagkiírásokat ad le
  • Felügyeli és irányítja a termelés-tervezés folyamatát együttműködésben az érintett társterületekkel (logisztika, értékesítés, minőségbiztosítás).

Elvárások:

  • Jó szervezőképesség
  • Gyártás területen szerzett legalább 3-5 éves vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség (építőipari, műszaki)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • Német nyelvtudás szóban és írásban
  • Előgyártási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés –megállapodás szerint
  • Juttatási csomag
  • Utazás/étkezési hozzájárulás
  • Céges mobiltelefon
  • Szakmai tapasztalatszerzés külföldön

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre várjuk: Szebeton Zrt., Humán Erőforrás – Munkaügyi Osztály, 2000 Szentendre, Dózsa Gy. út 20.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő