www.cvonline.hu

Termelésvezető

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1017839
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Wellness kádak és jakuzzik értékesítésével foglalkozó Megbízónk számára keresünk dabasi bemutatótermünkbe kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Termelési tervfeladatok és célkitűzések megvalósítása;
  • A termelési tevékenységek szervezése, ellenőrzése, műszakvezetők irányítása;
  • Munkafeltételek és működési feltételek biztosítása, szabályozása;
  • Erőforrásokkal való hatékony gazdálkodás, költségterv készítése;
  • Tervezési munkák ellenőrzése, esetenkénti tervezési feladatok;
  • Hiányosságok feltárása, munkamódszerek javítása;
  • Termelésben dolgozó munkatársak irányítása, értékelése és motiválása, egy nyugati szemléletű és teljesítményű csapat felépítése;
  • Közvetlen jelentési kötelezettség az ügyvezető felé.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Termelésben szerzett minimum 5 éves vezetői tapasztalat
  • Pontos és megbízható, határozott kiállású, döntésképes személyiség;
  • Tervezési feladatokban jártasság;
  • Proaktív, önálló munkavégzés, nagy munkabírás;
  • Jó csapatjátékos.

Amit kínálunk:

-          cafeteria

-          stabil, hosszú távú munkalehetőség

-          bónusz

-          Kiváló kollektíva

Munkavégzés helye: DABAS

Szükséges dokumentumok:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013
munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Budapest
Pest