www.cvonline.hu

Termelésvezető

  • A hirdetés 322 napja lejárt

 Multinacionális autóipari beszállító megbízónk részére keresünk

Termelésvezetőt

(műszakos munkarend)

A leendő munkatárs feladatai:

  • Gyártás indítása, műszak átadása-átvétele
  • Beosztottak munkájának irányítása kb. 120 operátor, a beosztottak motiválása
  • Gyártási tervek időben történő teljesítése
  • Gyártástechnológia betartása , betarttatása
  • A beosztott operátorok szabadságtervezése
  • Folyamatos javító intézkedések végrehajtása a költségekkel és a folyamatokkal kapcsolatban pl. selejt, utómunka, állásidő, termelési idő és költségek csökkentése
  • Munkavégzés részletes dokumentálása, jelentések készítése a termelésvezető felé
  • Folyamatos és hibamentes termelés elősegítése, támogatása
  • Biztonságtechnikai és környezetvédelmi előírások betartása és betarttatása

A jelentkezővel szembeni elvárások:

  • Műszaki középfokú végzettség
  • Legalább 3 év műszakvezetői/termelésvezetői tapasztalat
  • Döntésképesség
  • Határozott fellépés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontos, precíz, igényes minőségi munkavégzés
  • Jó elemző és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés és csapatban való együttműködés
  • Rugalmasság, stressztűrő képesség
  • Többműszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye: Szekszárd

Helyek Tolna
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő