www.cvonline.hu

Termelésvezető

  • A hirdetés 509 napja lejárt

Multinacionális autóipari beszállító megbízónk részére keresünk az alábbi pozícióba kollégát.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • a termelés irányítása
  • a termelési tervek teljesítése
  • a folyamatos termelés biztosítása
  • a termelés maximális termelékenységének biztosítása
  • hatékonyság folyamatos javítása
  • munkafolyamatok optimalizálása az átfutási idők és a költségek csökkentése érdekében
  • együttműködés a minőségügyi részleggel a reklamációk ledolgozásában
  • csoportmegbeszélések szervezése
  • rendszeres együttműködés a társrészlegekkel, cégvezetéssel, anyavállalattal

Elvárásaink:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • minimum 5 éves releváns vezetői tapasztalat az autóipar területén
  • tárgyalóképes német nyelvtudás
  • kezdeményezőkészség, nagyfokú önállóság, együttműködési képesség, határozott fellépés
  • motivációs és kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • angol nyelv ismerete

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német