www.cvonline.hu

TERMELÉSVEZETŐ

  • A hirdetés 469 napja lejárt

Mérnöki szolgáltatásokkal, termékek gyártásával, értékesítésével foglalkozó partnerünkhöz keresünk

munkatársat angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • koordinálja az általa irányított divízió összeszerelési folyamatait;
  • megtervezi a szükséges alkatrészek beszerzését a gyártás ütemezésének megfelelően;
  • felügyeli a raktározást, részt vesz egyes logisztikai folyamatok kialakításában, működtetésében.

Elvárások:

  • gépészmérnök / gépgyártás technológus végzettség;
  • aktív, erős középfokú angol nyelvtudás;
  • 3-5 év szakmai tapasztalat, hasonló területen;
  • együttműködő, kreatív személyiség;
  • precíz munkavégzés.

Egyéb információk:

  • hosszú távú munkalehetőség;
  • munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület;
  • munkaidő: H-P, 8:00-16:00-ig;
  • munkába állás tervezett időpontja: 2016. februártól

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon Jelentkezés gombra kattintva, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát és bérigényét

További információ cégünkről: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol