www.cvonline.hu

Termelésvezető /Vác/

  • A hirdetés 602 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Fémipari termékeket gyártó vállalat részére keresünk sok éves tapasztalattal vezetőt, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Termelési terület teljes körű koordinálása, termelési terv megvalósításának biztosítása;
Műszakvezetők munkájának összefogása;
Riportolás a termelési igazgató részére;
Az előírt gyártási, termelési feladatok ellátásának és technológiai előírások betartásának ellenőrzése és irányítása;
Beosztottak koordinálása, munkafolyamatuk megszervezése, motiválása, értékelése, hatékonyságuk növelése;
Aktív részvétel a termelési folyamatok javításában;
Minőségügyi elvárások teljesítése, hiba esetén folyamatjavító intézkedések meghozatala;
Vevői auditokon részvétel.

Követelmények:

Sok éves termelésvezetői tapasztalat, gyártó vállalatnál
Megmunkálási v. fémipari tapasztalat
Karakán, agilis személyiség

Előny:

Felsőfokú végzettség
Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Vác régió, Pest megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés
Bejárás teljes támogatása
Cafeteria
Felelősségteljes munkakör

Helyek Salgótarján
Vác
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola