www.cvonline.hu

Termelésvezető (Sz-Sz-B)

  • A hirdetés 909 napja lejárt

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Termelésvezető munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok

  • Munkatársak irányítása, fejlesztése
  • Kaizen tevékenységek kezdeményezése, koordinálása és támogatása
  • Workshopok, projektek indítása, koordinálása
  • A termeléshez szükséges erőforrások biztosítása, összehangolása
  • Folyamatos termeléshez szükséges feltételek biztosítása, munkák szervezése, ellenőrzése
  • Termelékenység hatékonyságának növelése, ehhez szükséges célok, tervek kidolgozása, eredmények ellenőrzése
  • Selejtcsökkentési projektek irányítása, a vevő által meghatározott termékminőség biztosítása
  • Költségcsökkentési, költséggazdálkodási javaslatok kidolgozása
  • Javítási és karbantartási munkák tervezése, koordinálása
  • Környezetvédelmi előírások betartatása, annak felügyelete

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Erős középfokú német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Vezetői készség, ismeretek
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Kiváló szervezőkészség, stressz tűrő képesség
  • Csapatjátékos, motiváló személyiség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő