www.cvonline.hu

Termelésvezető [ST-TPPE05]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.02.06.
Hirdetés azonosító: 889211

Focus consulting

Megbízónk

A megbízónk a világ egyik legnagyobb gyártó cége, melynek budaörsi központjába keresünk most új munkatársat Termelésvezető pozícióba.

Feladatok

- A gyártás felügyelete
- A folyamatos fejlesztés biztosítása, TPM-es aktivitásokban való részvétel
- A beosztott munkatársak motiválása, fejlesztése, irányítása, új belépők betaníttatása
- Részvétel a teljesítményértékelésben
- A vállalat által megfogalmazott szabványok, metodológiák és előírások betartásának ellenőrzése
- Az egészségügyi, biztonsági, környezetvédelmi és gyári szabályok betartásának biztosítása
- Különböző projektekben való részvétel, melyek a hatékonyság növelésére és a költségek csökkentésére vonatkoznak

Elvárások

- Főiskolai vagy egyetemi végzettség (mérnök/műszaki terület)
- 2-3 éves tapasztalat gyártásközi termelésirányítási területen
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Műszakos munkarendben szerzett tapasztalat
- Vezetői készségek
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Eredményorientált személyiség

Előny

- TPM ismeret
- SAP ismeret

Egyéb

- Megbízónk nemzetközi és dinamikusan fejlődő gyártókörnyezetet, szakmai fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot kínál
- Hajlandóság három műszakos munkavégzésre

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió