www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 833610
lejárt
Tech People FEJLÉC

Termelésvezető

munkatársat keresünk multinacionális gyártó cég megbízónk részére

Feladatai:

•    Ellenőrzi és irányítja a termelési szervezetben dolgozókat (400-500 fő), a technológiai előírások betartását és a munkahelyre előírt gyártási feladatok ellátását
•    Ellenőrzi a gyártás előfeltételeit, a gépek és a gyártáshoz szükséges eszközök üzemképes állapotát, a dokumentáció használatát, pótalkatrész nyilvántartás kezelését
•    A termelés során felmerült problémákat összegyűjti és továbbítja a vezetés felé és/vagy megoldásukra javaslatot dolgoz ki
•    Feladata a minőségjavító és termelést bővítő szempontok figyelembevételével a gépek és berendezések beszereztetése
•    A dolgozók motiválása és oktatása. A vezető felelős a képzések tervezéséért, végrehajtásáért és felügyeletéért
•    Területére vonatkozó jelentések elkészítése.
•    Felelős a hozzárendelt területen belül valamennyi TEOA eszköz bevezetéséért, koordinálásáért, annak folyamatos kiértékeléséért, a veszteségek csökkentése, és a célok elérése érdekében
•    Erős, és pozitív munkakapcsolatokat épít az összes funkcionális területtel vállalaton belül

Elvárások:
•    Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség
•    multinacionális cégnél szerzett minimum 3-5 év műszakvezetői vagy termelésvezetői tapasztalat
•    angol társalgási szintű, aktív nyelvtudás
•    magabiztos számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent:
•    elektronikai vagy autóipari gyártó cégnél szerzett műszakvezetői vagy termelésvezetői tapasztalat
•    Jászberénytől napi szinten bejárható távolságban lévő lakóhely

Amit a cég kínál:
•    Versenyképes jövedelem, bónusz rendszer
•    Lakóhelytől függően bejárási támogatás
•    Cafeteria

Lokáció:
•    Jászberény környéke

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérem, küldje meg szakmai önéletrajzát az alábbi linken.

További információ:
Bátori Ágnes
HR Consultant

Email: E-mail cím megjelenítése
Phone: 06 30 773 52 34

Tech People LÁBLÉC