www.cvonline.hu

Termelésvezető (Ref.:849)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2015.04.09.
Hirdetés azonosító: 905819
lejárt

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • mérések, jelentések készítése a cégvezetőnek, ügyvezető igazgatónak
  • müszakvezetők irányítása
  • gyártástervezés
  • gyártási folyamatok ellenőrzése
  • műszakvezetők irányítása, napi szintű kapcsolattartás
  • logisztikai feladatok ellátása
  • riportok készítése

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • legalább középszintű műszaki végzettség
  • néhány év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • tárgyalóképes német nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • határozott, magabiztos fellépés
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • racionális gondolkodás
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • kiemelt bérezés és juttatási csomag
  • utzási támogatás

Munkavégzés helye:

Tolna megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu