www.cvonline.hu

Termelésvezető (Ref.:694)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2014.06.28.
Hirdetés azonosító: 817205
lejárt

Termelésvezető Ref.:694

Élelmiszeripari Partnercégünk részére keresünk munkatársat.

A munkakör alapvető célja:

A termelési folyamatok irányítása, az anyagi, energetikai és emberi erőforrásokkal való hatékony gazdálkodás biztosítása.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Gyártástechnológiai utasítások készítése, fejlesztése és betartatása

  • Gyártmányalapok készítése, változások nyomon követése

  • Termelési program és alapanyagterv elkészítése, alapanyag rendelés

  • Termeléshez szükséges létszám biztosítása, beosztások készítése

  • Alapanyag készletek mennyiségi és minőségi ellenőrzése

  • Adminisztrációs feladatok, riportok készítése

  • Higiéniai, élelmiszerbiztonsági követelmények betartatása

  • HACCP rendszer irányítása, dokumentálása

  • Minőségi és hatékony termelés biztosítása

  • A beosztottak tűzvédelmi, munkavédelmi oktatásának megszervezése

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség

  • Néhány év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

  • Kiváló problémamegoldó képesség

  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

  • Határozottság

  • Vezetői képességek

  • Tolerancia

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Kiemelt bérezés és juttatási csomag

  • Albérlet támogatás

Munkavégzés helye:

Somogy megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu