www.cvonline.hu

Termelésvezető (próba)

  • A hirdetés 979 napja lejárt
Autóipari gyártó partnerünk folyamatosan fejlődő multinacionális nagyvállalat. A minőségi növekedés biztosítására keressük új munkatársunkat az alábbi, most megnyíló feladatra.

TERMELÉSTERVEZŐ

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

A pozíció betöltője felelős lesz a gyártási tervek készítéséért és széleskörűen tart kapcsolatot a termeléssel, a vevővel, a következő kiemelt feladatokkal:
Rövid és középtávú termeléstervezés
Alapanyag-ellátottság biztosítása
Készletszintek kontrollja
Folyamatok dokumentálása SAP-rendszerben

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Több év releváns szakmai tapasztalat nemzetközi gyártási környezetben
Felsőfokú végzettség
Folyékony angol nyelvtudás, napi használatban
SAP ismerete
jó felhasználó szintű office ismeretek

ELŐNY:

Autóipari tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Komárom-Esztergom megye

jelentkezem ajánlom ismerősömnek Link megjelenítése nyomtatás

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1102 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.

Helyek Budapest
Kategória Alapítvány / Non-profit
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő