www.cvonline.hu

TERMELÉSVEZETŐ ( Présüzem )

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 957041

Link megjelenítéseimages/editor/20080316132941.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk multinacionális autóipari beszállító, számára keresünk mukatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A vállalat 50 fős részlegének (présüzem) teljes körű irányítása és felügyelete
  • A gyártóegységen belüli termelés folyamatosságának biztosítása, szakmai irányítása, ellenőrzése, optimalizálása;
  • A gyártási programok megvalósítása a határidők, a költséghatékonyság és a minőségi követelményeket szem előtt tartva
  • Az üzemegység munkatársainak kiválasztása, vezetése, motiválása, ellenőrzése és támogatása
  • A terület teljesítményének elemzése, céljainak meghatározása és a célok eléréséhez szükséges lépések megtétele
  • Az üzem termelési feladatai és az optimális erőforrás-felhasználás irányítása
  • Az általános üzemi rend biztosítása, a munkafegyelem- és biztonság fenntartása, az elvárt minőség biztosítása
  • Termelési folyamatok fejlesztése
  • Termelési prioritások meghatározása a termelési célok figyelembevételével
  • Biztonsági / minőségi kockázatok felmérése a gyártóegységen belül, és azok csökkentése vagy megszüntetése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú vagy középfokú műszaki végzettség
  • Termelésvezetői tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat
  • Préselt, stancolt lemezalkatrészek gyártásában szerzett tapasztalat
  • Határozott, problémamegoldó munkastílus, jó kommunikációs és együttműködési készségek
  • Társalgási angol nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSVEZETŐ ( Présüzem ), Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678