www.cvonline.hu
Termelésvezető - PJ4410
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.03.
Jelentkezési határidő: 2016.10.05.
Hirdetés azonosító: 1033508
lejárt

Százhalombattai nemzetközi termelő vállalat számára keresünk

Termelésvezetőt

az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • gyártási folyamat fejlesztése, zavartalanságának biztosítása
  • a termelésben dolgozók szakmai irányítása, fejlesztése
  • karbantartási rendszerek kidolgozása, végrehajtása, kiértékelése
  • beruházások, hatékonyság növelő projektek támogatása
  • termelési dokumentáció naprakészen tartása
  • raktár koordinálás

Elvárások:

  • minimum 3-5 éves, termelési területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • társalgási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Előnyt jelent:

  • autóipari minőségügyi módszerek és technikák ismerete (ISO 9001, ISO TS, Kaizen, 5S)
  • people management tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes juttatások
  • Családias munkakörnyezet
  • Jó megközelíthetőség

Munkavégzés helye:

Százhalombatta

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Szilágyi Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre.

Pályázatával kapcsolatban a 06 1/ 392-1222-es telefonszámon érdeklődhet.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.