www.cvonline.hu
TERMELÉSVEZETŐ (PÉKÜZEM)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.02.10.
Jelentkezési határidő: 2014.02.11.
Hirdetés azonosító: 688962
lejárt

(Heves
Heves

Pozícióleírás
A magyarországi piacon több mint 10 éve jelen lévő, folyamatosan növekedő élelmiszeripari gyártó vállalat keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

- A szigorú minőségügyi követelmények teljesítésének biztosítása, a minőségi problémák felderítése, selejtarány csökkentése,
- A termelési folyamatok és az anyagáramlási folyamatok hatékony megszervezése,
- Termelési időre és termelékenységre vonatkozó standardok felállítása,
- Munkaköltség elemzések készítése,
- Munkaerő költség csökkentési projektek vezetése,
- Termelékenység javítása és termelési költségcsökkentési lehetőségek azonosítása,
- Termelési problémák megoldásában való részvétel
- Új berendezések kiválasztásában, beszerzésében való részvétel

Követelmények
- Élelmiszeripari mérnöki végzettség,
- Erős kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás,
- Minimum 5 éves multinacionális élelmiszeripari termelésben szerzett tapasztalat,
- Legalább 2 éves termelésvezetői tapasztalat,
- Több éves tapasztalat termeléshatékonyság növelésében,
- Kiváló kommunikációs készség

Előnyök:
- Péküzemben szerzett tapasztalat jelentős előnyt jelent
- Lean projekt tapasztalat