www.cvonline.hu

Termelésvezető Logisztikus

  • A hirdetés 1009 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója Nógrád megyei partnere részére keres Munkatársat az alábbi pozícióba

Termeléstervező Logisztikus

Feladatok:

  • Vevői igények és megrendelések ellenőrzése

  • Az alapanyag beszállítások nyomon követése, készletek ellenőrzése

  • Termelési tervek elkészítése (napi, heti, havi), teljesítésének - követése, átfutási idők optimalizálása

  • Késztermék kiszállítások megszervezésében való közreműködés

  • Nyilvántartások, jelentések, elemzések készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági, logisztikai végzettség

  •  Gyártó vállalatnál szerzett minimum 1-3 éves logisztikában termeléstervezésben szerzett tapasztalat

  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás

  • Oracle vagy egyéb ERP rendszer ismerete előnyt jelent

  • MS-Office gyakorlott felhasználói szintű ismerete

Amit ajánlunk:

  • stabil munkahely

  • nemzetközi munkakörnyezet

  • változatos, kihívásokkal teli munka

  •  előrelépési lehetőség

  • szakmai felkészültségnek megfelelő juttatások

Munkavégzés helye:

 Nógrád megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítésee-mail címre és regisztráljon a  Link megjelenítése  oldalon

Helyek Bercel
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő