www.cvonline.hu

Termelésvezető (JM-6-M)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 962797
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

A Get Work Trend Kft. partnercége megbízásából az alábbi munkakörbe keres munkavállalót:

Termelésvezető

(JM-6-M)

Cél: az üzemi termelés folyamatos minőségi, költséghatékony, vevőközpontú biztosítása az emberi és eszköz-erőforrások biztosításával, hatékony munkaszervezéssel, dolgozók motiválásával.

Feladatok:

  • a gyártó üzem termelésének globális szemlélete, a termelés folyamatosságának biztosítása,
  • termeléstervezés és szervezés a vevői megrendelések, határidők és költséghatékonyság figyelemmel kísérésével, optimalizálásával,
  • folyamatfejlesztés, jobbító, javító intézkedések megtétele, kivitelezése,
  • működési költségek felügyelete, racionálása,
  • minőségi munka és termék megteremtése,
  • munkavállalók kiválasztásában, betanításában, oktatásában való részvétel,
  • KPI követés
  • a gyártásban felmerülő problémák gyors, hatékony kiiktatása.

Elvárások:

  • legalább felsőfokú műszaki végzettség,
  • néhány éves termelésben szerzett vezetői tapasztalat,
  • angol tárgyalóképes nyelvtudás,
  • erős MC office ismeretek,
  • vállalatirányítási rendszerismeret,
  • minőségi termelésre irányuló elvek, módszerek ismerete (Lean, Six Sigma, 5S, QM),
  • terhelhetőség, vevőorientáltság, költséghatékony szemlélet, vezetői attitűd

Munkavégzés helye:

Jász-Nagykun-Szolnok megye

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet, magyar és az elvárásoknál megjelölt idegen nyelvű, fényképes önéletrajzzal.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya