www.cvonline.hu

Termelésvezető [HN-TV01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.01.26.
Jelentkezési határidő: 2015.10.15.
Hirdetés azonosító: 976971

Focus consulting

Megbízónk

Német tulajdonban lévő termelő vállalat megbízásából keresünk Termelésvezető pozícióba új munkatársat.

Feladatok

- Termelési tervek és célkitűzések megvalósítása
- A termelési tevékenységek szervezése, ellenőrzése, beosztott vezetők irányítása
- Munkafeltételek és működési feltételek biztosítása, szabályozása
- Erőforrásokkal való hatékony gazdálkodás, költségterv készítése, beruházások előkészítése
- Tervezési munkák ellenőrzése, termelés, tervezési feladatok
- Hiányosságok feltárása, munkamódszerek javítása; a termelési problémák elemzése, megoldása
- Minőség és hatékonyság javítását célzó intézkedések, projektek, folyamatok kialakítása és fejlesztése
- Termelésben dolgozó munkatársak irányítása, értékelése és motiválása
- Közvetlen jelentési kötelezettség az ügyvezető felé

Elvárások

- Felsőfokú műszaki végzettség
- 5+ éves termelési területen megszerezett tapasztalat és min 3 év vezetői tapasztalat
- Hegesztési, forgácsolási és festési termelési ismeretek
- Megbízhatóság, precizitás, gyors, hatékony munkavégzés, rendszerszemlélet
- Excel ismeretek
- Lean, Kaizen ismeretek, tapasztalat
- Lojalitás, tulajdonosi szemléletmód
- Pozitív-, eredményorientált személyiség
- Terhelhetőség, stressztűrő képesség, kimagasló flexibilitás
- Folyamatos igény a fejlődésre

Előny

- Angol vagy német nyelvtudás
- SAP ismeretek

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Gyártás / Termelés
Régió