www.cvonline.hu

Termelésvezető helyettes

  • A hirdetés 604 napja lejárt

Amennyiben szeretne Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő high-tech cégének munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

munkakörbe! Megbízónk egy hazai tulajdonú, mérőberendezések gyártásával, fejlesztésével foglalkozó középvállalat.

Feladatok

  • Termelési részfolyamatok operatív, napi szintű irányítása,
  • részfeladatok ütemezése,  előrehaladásuk monitorozása,
  • a termelési folyamatok anyagáramlásának felügyelete (anyaggazdálkodó kollégák felügyelete),
  • heti riportok készítése a gyártási folyamatok aktuális állapotáról,
  • részvétel a gyártási ütemterv kialakításában, a tesztelési folyamatok ütemezésében,
  • gyártási folyamatok adminisztrációs/dokumentációs folyamatainak támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség,
  • felsőfokú angol nyelvtudás,
  • 5-8 év releváns szakmai  vezetői tapasztalat, elsősorban gyártócégnél,
  • szervezési, vezetési, irányítási folyamatokban szerzett gyakorlati tapasztalat,
  • budapesti lakhely.

Amit megbízónk kínál

  • Dinamikusan fejlődő vállalat,
  • szakmai kihívások,
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol