www.cvonline.hu

Termelésvezető helyettes - Pápa (Referenciaszám: FE-1461)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2016.08.31.
Hirdetés azonosító: 1031276

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 3 éve vezetői gyakorlat gyártó környezetben (autóipari tapasztalat előny)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvismeret előny
  • Felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeretek
  • SAP ismeret előny
  • Rugalmas, határozott, magabiztos személyiség, kiváló kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség, magas fokú stressztűrő képesség
  • Alapos és pontos munkavégzés

Feladatok:

  • A megfelelő mennyiségű és minőségű termék gyártásának biztosítása
  • A termelési terv megvalósítása együttműködve a logisztikával
  • Folyamatok optimalizálásra, problémamegoldás
  • Költségcsökkentési és selejtcsökkentési megoldások biztosítása
  • Dolgozók irányítása, ellenőrzése a műszakvezetőkön és csoportvezetőkön keresztül
  • Személyzeti kérdések; fegyelmi ügyek, premizálás, előléptetés, stb.
  • Új termék bevezetések, sorok átépítésének támogatása szoros együttműködésben a QS területekkel és a mérnökséggel
  • Aktív részvétel a sorok étszervezésében
  • Vevői reklamációk javító intézkedéseinek nyomon követése
  • Tréningek és betanítások felügyelete
  • A folyamatos információáramlás biztosítása a termelés és a logisztika, a QS, valamint a management között

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. több, mint 1600 főt foglalkoztató, premium kategóriás személyautókhoz beltéri kárpitos alkatrészeket beszállító, multinacionális hátterű gyártó cég megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső, majd töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait a jelentkezéshez, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1461-es referenciaszámot!

Az állás részleteiről érdeklődhet Farkas Edit HR tanácsadónknál a 20/915-6641-es telefonos elérhetőségen.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Pápa
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -