www.cvonline.hu

TERMELÉSVEZETŐ-HELYETTES (Autóipar)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1027000

Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat. Nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre és az autóiparban előírt magas minőség megtartására. A kitűzött célok eléréséhez ezért felvételre keres gyártó környezetben jártas vezető szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Biztosítja, hogy a termelési területen a gyártott termékek megfelelő minőségben és mennyiségben kerüljenek legyártásra
  • Termelési tervek koordinálása a logisztikai területtel közösen
  • Folyamatok optimalizálása, adott problémák, ok-okozati összefüggések feltárása, akciótervek készítése
  • Költségcsökkentés/selejtcsökkentés
  • Kapacitásszámítások, optimalizálási lehetőségek felfedése, kihasználtság növelése
  • Dolgozók irányítása a műszakvezetőkön és csoportvezetőkön keresztül
  • Folyamatos ellenőrzés, intézkedések felügyelete
  • Információátadás, kommunikáció a logisztikai területtel, menedzsmenttel
  • Személyzeti kérdések: fegyelmi ügyek, premizálás, előléptetés, beosztottak motiválása
  • Aktív részvétel a gépsorok átszervezésében
  • Új termék bevezetése és átépítések szervezésében szoros együttműködés a mérnökségi és a minőségbiztosítási területekkel
  • Termelési dokumentációk, kitűzött célok folyamatos követése, beavatkozás
  • PSG, problémamegoldás
  • Vevői reklamációk következtében hozott javítóintézkedések kapcsán szoros együttműködés a minőségbiztosítási területtel
  • Tréningek és betanítások felügyelete

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Gyártó cégnél termelésvezetési területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat (autóipari tapasztalat előnyt jelent)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, gyakorlat MS Office használatában (SAP ismeret előnyt jelent)
  • Folyékony angol nyelvtudás (német nyelvismeret előnyt jelent)
  • Határozott, magabiztos személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség, magas fokú stressz tűrő képesség, magas személyes energia- és teljesítményszint
  • Rugalmas alkalmazkodóképesség, kiváló szervező- és problémamegoldó készség
  • Alapos és nagyon pontos munkavégzés

Amit megbízónk nyújt

  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, bejárási támogatás, étkezési hozzájárulás

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSVEZETŐ-HELYETTES (Autóipar), Veszprém megye