www.cvonline.hu
Termelésvezető (értékesítő)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.03.03.
Jelentkezési határidő: 2014.03.07.
Hirdetés azonosító: 660479
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, autóipari szektorban működő ügyfelünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TERMELÉSVEZETŐ
értékesítői affinitással.

A sikeres pályázó feladatai és felelősségkörei lesznek:

- A világítástechnikához, műanyagiparhoz és fröccsöntéshez köthető gyártás, termelés megtervezése, irányítása, akár kétkezi támogatása
- Cellákban történő munkavégzés felügyelete, megszervezése, folyamatok optimalizálása
- Ügyfelek és az amerikai anyavállalat javaslatainak, igényeinek figyelembe vétele, a gyártásba való átfordítása
- Határidők figyelése, dokumentáció elkészítése
- Hazai és külföldi ügyfelekkel való kapcsolattartás, közreműködés árajánlatok elkészítésében, szerződéskötésben
- Részvétel a céggel kapcsolatos stratégiai döntések meghozatalában

Követelmények
- Villamos- vagy gépészmérnöki felsőfokú végzettség
- Legalább 4 év termelésben szerzett, termelésirányítási tapasztalat
- Az ANGOL nyelv tárgyalási szintű ismerete
- ISO szabványok ismerete
- Előnyt jelent: automatizálási, programozási (PLC), fröccsöntési, préselési ismeretek

A sikeres jelölt személyiségét jellemzi:
- Ember- és vevőközpontú gondolkodásmód
- Nyitottság a kétkezi, fizikai munkára
- Proaktív, vállalkozói szellem
- Generalista szakmai hozzáállás