www.cvonline.hu

Termelésvezető (É-Pest)

  • A hirdetés 430 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató vállalat számára keresünk kiváló folyamatszervező készséggel és vezetői tapasztalattal munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Gyártási folyamatok felügyelete, határidők, minőségi követelmények betartásával;
Termelési folyamatok optimalizálása, kapacitástervezése, optimális erőforrás-felhasználás irányítása;
Termelési tervekhez igazodó létszámgazdálkodás megvalósítása, az emberi erőforrások képzése, tudásának szinten tartása;
Együttműködés a kapcsolódó részlegekkel (minőségbiztosítás, logisztika, vevői kapcsolattartás,HR);
Az általános üzemi rend biztosítása, a munkafegyelem- és biztonság fenntartása, az elvárt minőség biztosítása;
Termelési folyamatok fejlesztése, új termelési projektek irányítása;
Folyamatos információbiztosítás a vezetőség és a beosztottak felé.

Követelmények:

Termelésvezetői tapasztalat gyártó vállalatnál
Min. alapfokú angol vagy német nyelvtudás
Lehetőség szerint É-Pest környéki lakhely (bejárás miatt) - Szentendre - Új-Pest, esetleg Esztergom régióból bejárható vállalat
Min. 50-60 fő irányításában szerzett tapasztalat

Előny:

Felsőfokú végzettség (mérnöki)
Német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

É-Pest, Szentendre / Új-Pest régió

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés, bejárás 9 Ft/km
De ami igazán motiváló szerintünk ebben a pozícióban: az összetartó vezetés, akik egy célért dolgoznak, egy olyan tulajdonos mellett, aki igazi szabadságot ad nekik.

Ideális pályázó:

Folyamatos fejlesztő szemléletmód
Magas szintű problémamegoldó képesség, kiváló szervezőkészség
Önálló munkavégzés
CSAPATJÁTÉKOS, információkat megosztó típus
Stratégiai szemléletmód jellemzi, a vevő "eszével" tud gondolkodni
Magabiztos, dinamikus fellépés és kiváló kommunikációs készség jellemzi

Helyek Tatabánya
Esztergom
Vác
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...