www.cvonline.hu

TERMELÉSVEZETŐ (CNC forgácsoló üzem)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 970171

Megbízónk multinacionális autóipari beszállító vállalat, termékeivel az elmúlt évtizedben jelentős piaci részesedést vívott ki világszerte. A nemrég befejezett fejlesztések eredményeképpen a magyarországi gyár létszáma közel kétszeresére nőtt, árbevétele megháromszorozódott. Versenyelőnye abból fakad, hogy a tervezésen, tesztelésen, gyors prototípuskészítésen, gyártáson és összeszerelésen átívelő új termékfejlesztési és bevezetési ciklust rövid átfutással és nagy megbízhatósággal tudja megvalósítani. A növekvő termelési feladatok teljesítéséhez számára tapasztalt és elkötelezett vezető szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A CNC forgácsoló üzem jelentős részlege termelésének irányítása és felügyelete
  • A Havi/heti/napi termelési tervek kidolgozása és végrehajtása, ehhez a feltételek biztosítása.
  • A termelés területén foglalkoztatott munkatársak (műszakvezetők, csoportvezetők, gyártástámogató mérnökök, operátorok) vezetése, támogatása - összesen 150 fő
  • A zavartalan termelés feltételeinek biztosítása, az előirányzott hatékonysági mutatók teljesítése (átállási idők, ciklusidők és állásidők csökkentése, selejt csökkentés)
  • A közvetlen beosztott vezetők kiválasztása, aktív részvétel a munkatársak kiválasztásában
  • A közvetlen beosztottak teljesítményének értékelése, munkatársak motiválása, képzési igény meghatározása
  • Az előirányzott minőségi és hatékonysági mutatók teljesítése és javítása
  • A termelési folyamatok optimalizálása és folyamatos fejlesztése
  • Az új munkatársak betanításának biztosítása
  • A munkakörhöz tartozó adminisztráció (pl. termelési dokumentumok, műszakjelentések) hiánytalan és pontos elvégzése, elvégeztetése és ellenőrzése.
  • Biztonságtechnikai előírások, folyamat- és munkautasítások betartásának folyamatos ellenőrzése, számonkérése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki diploma, gépészmérnök vagy hasonló végzettség
  • Autóipari vállalatnál szerzett termelésvezetési tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • A sikeres pályázó döntéseiben határozott, szemléletmódja gyakorlatias, teljesítmény orientált, jó vezetői és csapatformáló készséggel rendelkezik
  • Pozitív beállítottságú, sikeresen működik együtt más kultúrájú szakemberekkel

Amit megbízónk nyújt

  • Az elvárt teljesítményt reprezentáló alapfizetés
  • Teljesítmény bónusz, cafeteria, utazás támogatása
  • A pozíció lehetőséget nyújt jelentős teljesítmények és szakmai sikerek elérésére

A munkavégzés helye

Tatabánya-Mór térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSVEZETŐ (CNC forgácsoló üzem), Tatabánya-Mór térsége