www.cvonline.hu

TERMELÉSVEZETŐ (Autóipar, Lemezpréselés)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 977639

Megbízónk multinacionális gyártóvállalat, amely stancolt, hegesztett és szerelt fémkomponenseket gyárt  az autóipar számára. Bővülő gyártási programjának megvalósításához  keresünk vezető mukatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A vállalat jelentős részlegének (présüzem) teljes körű irányítása és felügyelete
  • A gyártóegységen belüli termelés folyamatosságának biztosítása, szakmai irányítása, ellenőrzése, optimalizálása;
  • A gyártási programok megvalósítása a határidők, a költséghatékonyság és a minőségi követelményeket szem előtt tartva
  • Az üzemegység munkatársainak kiválasztása, vezetése, motiválása, ellenőrzése és támogatása
  • A terület teljesítményének elemzése, céljainak meghatározása és a célok eléréséhez szükséges lépések megtétele
  • Az üzem termelési feladatai és az optimális erőforrás-felhasználás irányítása
  • Az általános üzemi rend biztosítása, a munkafegyelem- és biztonság fenntartása, az elvárt minőség biztosítása
  • Termelési folyamatok fejlesztése
  • Termelési prioritások meghatározása a termelési célok figyelembevételével
  • Biztonsági / minőségi kockázatok felmérése a gyártóegységen belül, és azok csökkentése vagy megszüntetése

Elvárások

  • Felsőfokú vagy középfokú műszaki végzettség, ideálisan gépészmérnök gyártástechnológia, termelés menedzsment szakirány
  • Felhasználói számítógépes ismeretek, vállalatirányítási rendszer termeléstervezési moduljának ismerete
  • Termelésvezetői tapasztalat, fémipari vagy műanyagipari tömeggyártás területén
  • Határozott, problémamegoldó munkastílus, jó kommunikációs és együttműködési készségek
  • Társalgási angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Autóipari gyártási tapasztalat
  • Préselt, stancolt lemezalkatrészek gyártásában szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Fejlődő szervezet, jelentős gyártás- és folyamatfejlesztések

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSVEZETŐ (Autóipar, Lemezpréselés), Fejér megye