www.cvonline.hu

Termelésvezető (AO02)

  • A hirdetés 239 napja lejárt

Komárom-Esztergom megyei partnercégünk megbízásából keresünk

Termelésvezető

munkatársat.

Pozíció azonosító: tv

Szükséges nyelvtudás: Angol - tárgyalási

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladatok

  • A termelési tevékenység vezetése a szereldei területen;
  • A termelési célok összehangolása a gyár üzleti stratégiájával;
  • A termelés maximális hatékonyságának és termelékenységének biztosítása;
  • A termelési volumen, a termelési költség és minőség, illetve a termelési tervek összhangjának biztosítása;
  • A termelési csapat irányítása, képzése és fejlesztése a teljesítményértékelő rendszer és más fejlesztési eszközök által.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Min. 8 éves tapasztalat gyártási területen;
  • Min. 3 éves tapasztalat gyártási csapat irányításában;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Mások oktatásában való jártasság;
  • Kiváló döntéshozatali- és motivációs készség.

Előny

  • Német nyelvtudás.

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi email címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő