www.cvonline.hu

Termeléstervező

  • A hirdetés 412 napja lejárt

Multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk megbízható szakembert

pozícióba.

Feladatok:

  • Az optimális termelési program kidolgozása, felügyelete és folyamatos fejlesztése a megrendelésekkel és a termelési kapacitással összhangban;
  • A közép- és hosszú távú tervek folyamatos felülvizsgálata, alternatívák előkészítése;
  • A kidolgozott tervek megbeszéléseken való képviselete;
  • A gyártáshoz szükséges készletek és erőforrások optimalizálása;
  • Jelentések, elemzések készítése;
  • Belső kapcsolattartás társosztályokkal;
  • Adatszolgáltatás a vezetőség felé.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség;
  • Legalább 2-3 év gyártástervezésben szerzett tapasztalat;
  • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Haladó szintű Office ismeretek;
  • Kiváló problémamegoldó készség és döntéshozói képesség;
  • Csapatmunkára való készség.

Munkavégzés helye: Vas megye

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre küldje.

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés