www.cvonline.hu

Termeléstervező

  • A hirdetés 487 napja lejárt

Megbízónk több mint 150 éves múlttal rendelkező cégcsoport, stabil és versenyképes résztvevője a pénzügyi önkiszolgáló megoldások és biztonsági rendszerek piacának.

Az amerikai multinacionális cég gyáli leányvállalata ATM automaták gyártásáért, összeszereléséért felel, csapatukba keressük új munkatársukat:

pozícióba.

Feladatok

  • Vevői megrendelések fogadása és feldolgozása, folyamatos kapcsolattartás a global csapattal,
  • a gyártáshoz szükséges alap- és segédanyagok rendelkezésre állásának biztosítattása - folyamatos kapcsolattatartás a beszerzéssel ill. a társosztyályokkal,
  • gyártásprogramozás, kapacitástervezés: termelési terv készítése/ütemezése az igények alapján - a termelési kapacitás / produktivitás leghatékonyabb kihasználása mellett,
  • felelős a határidőre történő kiszállításért / kiszállítási pontosságért (késztermék, alkatrész),
  • gyártási tevékenység támogatása, mérnöki változtatások menedzselése,
  • vállalatirányítási rendszer kezelése,
  • riportok/jelentések készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú szakmai végzettség (kereskedelmi és/vagy gazdasági),
  • felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • 3 éves hasonló munkakörben szerzett beszerzői tapasztalat,
  • Excel magasszintű ismerete - függvények, kimutatás diagram (pivot),
  • gyártási területen szerzett tapasztalat.

Előnyt jelent

  • ORACLE rendszer ismerete,
  • Lean tapasztalat.

Egyéb készségek

  • kiváló kommunikációs készség,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • határozott, önálló munkavégzés,
  • rendszerszemlélet.

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra.

Munkavégzés helye: Gyál

Jelentkezés módja: Magyar és angol nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Gyál
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő