www.cvonline.hu
Termeléstervező
Trenkwalder Kft
Régió: Győr-Moson-Sopron
Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2015.01.07.
Hirdetés azonosító: 889123
lejárt

Németországi anyavállalattal rendelkező multinacionális autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vevői megrendelések alapján történő termeléstervezés
  • Késztermékek diszpozíciója
  • Rövid távú gyártási programok készítése, mennyiségi meghatározás alapján
  • Szükséglet és alapanyag rendelkezésre állás vizsgálata
  • Kapcsolattartás a beszerzéssel és a németországi értékesítéssel, anyavállalattal
  • Statisztikák, kiértékelések és dokumentációk készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Kommunikációképes német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés és előrelépés lehetősége
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai továbbképzések

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.