www.cvonline.hu

Termeléstervező

  • A hirdetés 872 napja lejárt

Turbófeltöltő és a dupla kuplung, az izzítógyertya és a hűtőszivattyú, az összkerékmeghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 60 gyárral, 19.250 alkalmazottal, 7,6 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner TTS Kft. összkerékmeghajtású gépjárművek intelligens rendszereinek gyártásával foglalkozó divízió újonnan épülő oroszlányi gyárába keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Rövidtávú (heti és napi) gyártási tervek készítése
  • Hosszú- (éves) és középtávú (havi) kapacitástervek készítése
  • Havi létszám tervek készítése
  • Alapanyag ellátottság ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a Termeléssel és Logisztikusokkal (Beszerző és Vevői Kapcsolattartó)
  • Részvétel a vevői visszaigazolások készítésében
  • SAP termelés tervezési folyamatok kialakítása, üzemeltetése, fejlesztése
  • SAP termelés tervezési törzsadatok karbantartása
  • „Cycle Count” program támogatása és fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú, lehetőleg logisztikai végzettség
  • Multinacionális gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat
  • integrált vállalatirányítási rendszer használata (SAP)
  • SAP termelés tervezési törzsadatok karbantartásában szerzett ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
Amit mi ajánlunk:
  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Kapcsolat:

Bondor Renáta, Kiválasztási specialista

BorgWarner TTS Kft.

2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő