www.cvonline.hu

Termeléstervező

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 853973

Megbízónk a világ egyik vezető autóipari biztonsági berendezéseit gyártó vállalata. Észak- Kelet Magyarországi telephelyükre keresünk kollégát.

Feladatok:
  • A gyártási folyamatok zökkenőmentes, gazdaságos haladásának biztosítása;
  • Kapacitás tervezés;
  • Törzsadat management koordinálása GEAC/PPS-rendszeren belül;
  • A munkatervek, nyersanyagok, félkész-, és késztermékek dokumentálása
  • KANBAN rendszerek készítése és ellenőrzése (beszállítók koordinálása, logisztikai támogatás, beérkező áruk területének támogatása);
  • A logisztikai és minőségellenőrzési terület támogatása a gyártás során;
Elvárások:
  • Műszaki területen szerzett diploma;
  • Releváns tapasztat autóiparon belül;
  • Kiváló szaktudás termeléstervezés módszerekben és PPS szoftverben;
  • ERP rendszer kitűnő ismerete;
  • SAP és GEAC ismerete, QAD-ban való jártasság előny;
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás;
  • Folyékony angol nyelvtudás, német nyelv ismerete előny;
  • Utazásra való hajlandóság.
Amit kínálunk:
  • Amit a Megbízónk kínál:
  • Lendületes, magas technológiai szintű gyártókörnyezetben, egymást támogató légkörben történő munkavégzés. Folyamatos képzések, szakmai kihívásokkal teli feladatkör, valamint a régióban kiemelkedő bérezés.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kapcsolat:
A magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Miskolc