www.cvonline.hu

Termeléstervező

  • A hirdetés 982 napja lejárt

A hazai és a nemzetközi piacon is vezető pozíciót betöltő, karosszéria elemek gyártásával és beszállításával foglalkozó vállalathoz keresünk új kollégát. A folyamatos fejlesztéseknek és beruházásoknak köszönhetően a mai napig családi tulajdonban lévő cégről van szó, mely jövőbe mutató karrier lehetőséget, perspektívát és stabil, kiegyensúlyozott munkakörülményeket biztosít az ott dolgozóknak.

Bővülő csapatukba keresünk műszaki vagy közgazdasági végzettséggel és hasonló területen szerzett (legalább 3 éves) tapasztalattal rendelkező

munkatársat.

Feladatok:

  • Gyártási terv elkészítése a megrendelésekkel és a termelési kapacitással összhangban, a készletek optimalizálása mellett,
  • a termelési terv nyomon követése és szükség esetén változtatása,
  • Folyamatos kapcsolattartás a társszervezetekkel; közép- és hosszútávú kapacitás és terhelés elemzése,
  • tervezési paraméterek karbantartása a vállalatirányítási rendszerben.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy közgazdasági végzettség,
  • kommunikációképes, aktív angol és/vagy német nyelvtudás,
  • hasonló területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
  • felhasználó szintű office ismeretek,
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • szakmai továbbképzések, külföldi tanulmányi szerződések,
  • komplex munkakör, kiváló munkakörnyezet, egyedülálló technológia.

Munkavégzés helye: Esztergom

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol