www.cvonline.hu

Termeléstervező

  • A hirdetés 1147 napja lejárt

 Társaságunk a mikroelektronikai és az orvostechnikai ipar részére gyárt nagy bonyolultságú   berendezéseket, azok részegységeit.

Fiatalos, dinamikus csapatunk bővítése céljából

 munkakörre keressük új kollégánkat

Feladatok:

  • Gyártási dokumentációk, riportok készítése, ápolása
  • Célkitűző, tervezési, szervezési, ellenőrzési feladatok elvégzése a termelési területen
  • A termelés rövid és középtávú megtervezése a vevői igények, termelési csúcsok figyelembevételével
  • Termelési tervek egyeztetése a kapcsolódó szervezeti egységekkel
  • A beérkező megrendelések leképezése, nyomon követése, szállítási határidők figyelése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy logisztikai végzettség
  • 3-5 éves termelésben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Folyamatszemléletű gondolkodásmód
  • Terhelhetőség, precizitás
  • Rugalmasság, csapatmunka, jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • Elektronikai iparág ismerete
  • Német vagy angol nyelvismeret
  • Egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (bér megállapodás alapján, cafeteria, egyéb juttatások)
  • Szakmai kihívás, nemzetközi projektben való részvétel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre. Kérem a tárgyban a megpályázott munkakört szíveskedjen feltüntetni!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő