www.cvonline.hu
Termeléstervező
Trenkwalder Kft
Régió: Fejér
Hozzáadva: 2017.08.23.
Jelentkezési határidő: 2014.02.11.
Hirdetés azonosító: 735427
lejárt

 Székesfehérvári multinacionális Partnerünk részére az alábbi pozícióba keresünk agilis munkatársat:

Feladatok:

  • Termelési folyamatok tervezése, bevezetése
  • Gyártás indítása, próba- és prototípusgyártás végrehajtása
  • Mérési, vizsgálati és ellenőrzési folyamatok tervezése, bevezetése
  • Projektek vezetése, tervezése és végrehajtása
  • Új gyártási technológiák bevezetésében való együttműködés

Elvárások:

  • Gépész- vagy villamosmérnök végzettség
  • Elektronika területén szerzett több éves tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Agilis, rátermett egyéniség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, bónusz, bejárási/albérlet/lakhatási támogatás)
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Professzionális csapat
  • Felelősségteljes munkakör egy folyamatosan fejlődő multinacionális vállalatnál

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.