www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.29.
 Hirdetés azonosító: 364681
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel. Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Kínált pozíció:

 Termeléstervező

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  Alapanyagoknak a termeléshez való szükséglet szerinti számítása, biztositása

  Folyamatos anyagszükséglet-anyagfelhasználás ellenörzése gyártási rendelések anyagfelhasználás ellenőrzése, javitása

  Termelési rendelések nyitása, nyomonkövetése, lezárása

  Kapcsolattartás társosztályokkal (termelés, beszerzés, mérnökség, minöségbiztositás, logisztika, ügyfélkapcsolat)

• A munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése

• Többlet anyagkészlet csökkentése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum3 év gyártásban, gyártástervezésben szerzett tapasztalat
  • Logikus gondolkodás
  • Office ismeretek (excel, access), Oracle ismerete előny

Nyelvtudás:

Társalgási szintű angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Tatabánya

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát, a pozíció megjelölésével, az alábbi e-mail címre.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Alsózsolca