www.cvonline.hu

Termeléstervező

  • Company_icon Pex Automotive Systems Kft.
  • Location_icon Érd, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

A PEX Automotive Systems Kft érdi telephelyére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Heti gyártási terv készítése a vevői igények és a gyártási kapacitás alapján
  • Az aktuális napi gyártás kihozatalának folyamatos figyelemmel követése
  • Gyártásrendelések koordinálása
  • Heti finomított gyártási terv figyelemmel kísérése
  • Termékek törzsadatainak áttekintése, létrehozása, szükség esetén módosítása
  • Együttműködés a termelésben, mérnökségen és értékesítésben érintett részlegekkel, termelési problémák nyomon követése és jelentése
  • Előrejelzések, riportok készítése
  • Hibajelentések feldolgozása az SAP-ban
  • KANBAN feladatok

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 1 év tapasztalat hasonló munkakörben - autóipar preferált -, de örömmel vesszük lelkes, motivált, a tudás- és tanulási vágytól hajtott pályakezdők jelentkezését is
  • angol és/vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban
  • gyakorlott MS Office felhasználó, magas szintű Excel ismeret
  • SAP ismeret

Előny:

  • vevői portálok ismerete
  • vevői-, ill. rendszerauditokon szerzett tapasztalat

Az ideális jelölt:

  • képes a strukturált gondolkodásra, a gyors és alapos döntés-előkészítésre
  • rugalmas, határozott, proaktív, önálló személyiséggel rendelkezik
  • csapatjátékos attitűd
  • vevő- és problémaorientált gondolkodásmóddal rendelkezik
  • kiváló szervezőkészség jellemzi

Munkavégzés helye: Érd

Fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével, a tárgy mezőben a pozíció feltüntetésével várjuk.

Helyek Érd
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Gyártás technikus, Termelés vezető, Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német