www.cvonline.hu

Termeléstervező

  • A hirdetés 6 napja lejárt

A Prec-Cast Kft a német tulajdonú, európai és ázsiai verseny környezetben gyártó Wolf csoport magyarországi leányvállalata, a csoport legnagyobb gyártó telephelye.

Fő tevékenységi köre a nagy pontossággal megmunkált nyomásos alumínium öntvények előállítása autóipari és elektroipari vevők számára világszerte.
Az európai és ázsiai vezető autógyárak vevő-specifikus igényeihez igazodva az iparági legmagasabb szintű gyártási és fejlesztési háttérrel rendelkezik.

Szakmailag felkészült, a kihívásokat kedvelő munkatársat keresünk

munkakörbe.

Feladatok:

  • heti termelési tervek készítése, a vevői igényeknek megfelelően
  • félkész,- és késztermék szintek optimalizálása, karbantartása
  • tervezési folyamatok optimalizálása
  • kapacitáselemzés
  • termékcsoportok gyártástervezői felügyelete
  • gyártási rendelések kezelése, karbantartása
  • alapanyagok, erőforrások rendelkezésre állásának nyomon követése,
  • kapcsolódó szervezeti egységekkel aktív és szoros együttműködés, releváns információk továbbítása feléjük, az optimális információáramlás biztosítása
  • kimutatások készítése és kezelése

Elvárásaink:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • minimum 1-3 éves termeléstervezői tapasztalat, termelő vállalatnál
  • termelésirányító rendszerek ismerete
  • MS Office (Excel) magas szintű ismerete
  • autóiparban vagy elektronikai iparban szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • munkájára igényes, pontos, precíz munkatárs
  • stressz tűrés, nagyfokú szervezőkészség

Szükséges nyelvtudás:
a felsoroltak közül bármelyik:

  • angol – középfok/kommunikációképes szint
  • német – középfok/kommunikációképes szint

Előnyök:

  • integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívások, modern munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus logisztikai csapat
  • azonnali munkakezdés
  • intenzív betanulás
  • versenyképes jövedelem és cafeteria juttatás
  • felelősséggel járó munkakör
  • stabil, piacon elismert vállalati háttér

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely

A sikeres pályázónak vonzó juttatási csomagot, kihívásokban bővelkedő változatos feladatokat és egy nemzetközi vállalat által biztosított fejlődési és karrierlehetőséget kínálunk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne aktív tagja lenni egy sikeres csapatnak, küldje el az alábbi email címre magyar és német, vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzát.

Prec-Cast Öntödei Kft
Humánpolitikai osztály
3980 Sátoraljaújhely, Ipar u. 2.
Link megjelenítése

Helyek Sátoraljaújhely
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés > Termelés vezető, Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német