www.cvonline.hu

Termeléstervező

  • A hirdetés 135 napja lejárt

Magyarország első, most épülő alumínium italdoboz gyárába a QUALITY PACK Zrt. munkatársat keres az alábbi pozícióra:

FELADATOK:

  • Rövid- és középtávú kapacitástervek elkészítése a vevői megrendelések alapján
  • Termelés tervezése a vevői megrendelések alapján, késztermék diszpozíciója
  • Napi kapacitástervek figyelemmel kísérése, eltérés esetén elemzése.
  • Gyártási segédeszközök rendelkezésre állásának folyamatos ellenőrzése.
  • Alapanyagok rendelkezésre állásának biztosítása
  • Vevői határidők betartása, megrendelések változásának követése
  • Hibajelentések feldolgozása SAP rendszerben
  • A tervezéshez kapcsolódó elemzések, jelentések és statisztikák elkészítése és kiértékelése
  • Felelősség a késztermék készletért és annak optimalizálásáért
  • Együttműködés a termelésben érintett részlegekkel, termelési problémák nyomon követése és jelentése

ELVÁRÁSOK:

  • Műszaki vagy logisztikai felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • SAP felhasználói szintű ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Strukturált gondolkodás, kiváló problémamegoldó-, analitikus- és döntéshozó képesség
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelő készség

ELŐNY:

  • LEAN ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Nemzetközi, professzionális munkakörnyezet
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Piacvezető, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye: Szikszó

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megnevezésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol