www.cvonline.hu

Termeléstervező

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 1080977

Német anyavállalattal rendelkező multinacionális gyártó partnerünkhöz keresünk termeléstervező pozícióba munkatársat. Olyan pályakezdők jelentkezését várjuk, akik egy dinamikus és innovatív csapat tagjaként szeretnének fejlődni és tanulni.

Feladatok:

- Vevői megrendelés alapján termelésütemezés
- Kapacitásvizsgálat, gyártásvezérlés, gyártási folyamatok ellenőrzése
- Kapcsolattartás külföldi társvállalatokkal
- Folyamatos hatékonyságjavítás

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség. (Gazdasági vagy műszaki területen)
- Gyártáslogisztikusi szakmai tapasztalat előny
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- SAP ismeret
- Lean termelési rendszer ismeret.
- Megbízhatóság, önállóság, csapatszellem, dinamizmus, vevőorientáltság

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Karrier lehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Fejlődési, tanulási lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján