www.cvonline.hu

Termeléstervező

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 23000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.
Székesfehérváron működő üzemünk több, mint 1100 fős létszámmal alumínium profilok sajtolásával, ezek további megmunkálásával és felületkezelésével foglalkozik, valamint ezen telephelyen működteti a csoport Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Bérmunkás anyagok minőségi és mennyiségi átvétele, rendszer adminisztrációja
  • Eloxáló termelési terv készítése a termelési vezetőkkel és a gyártástervezőkkel egyeztetve
  • Eloxáló üzemben használt göngyölegek adminisztrációja
  • Visszatérő göngyölegek adminisztrációjában aktív részvétel
  • Jelentések készítése a teljesítményekről, a célértéktől való eltéréstől
  • Proaktív hozzájárulás a Sapa és az EHS kiváló működéséhez, aktív szerepvállalás egy jól működő EHS kultúra kiépítésében

Elvárások:

  • Műszaki, logisztikai végzettség vagy termelő vállalatnál hasonló pozícióban szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol, vagy német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs, és szervezőkészség
  • Informatikai jártasság/érdeklődés előnyt jelent

Amiért érdemes csapatunkhoz csatlakozni:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

A jelentkezés módja:

Kérjük, önéletrajzod töltsd fel Karrier oldalunkon a Jelentkezés gombra kattintva!
Cégünkről bővebben a www.sapagroup.com/hungary oldalon tájékozódhatsz.
Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.

Munkavégzés helye Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Fejér