www.cvonline.hu

Termeléstervező

  • Frissítve 147 napja

Szeretne egy stabil amerikai háttérrel rendelkező gyártócégnél dolgozni? Jelentkezzen hozzánk! Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vevői megrendelések fogadása és feldolgozása, folyamatos kapcsolattartás a global csapattal

  • A gyártáshoz szükséges alap- és segédanyagok rendelkezésre állásának biztosítása

  • Gyártásprogramozás, kapacitástervezés: termelési terv készítése/ütemezése az igények alapján - a termelési kapacitás / produktivitás leghatékonyabb kihasználása mellett

  • Felelős a határidőre történő kiszállításért / kiszállítási pontosságért (késztermék, alkatrész)

  • Gyártási tevékenység támogatása, mérnöki változtatások menedzselése

  • Folyamatos kapcsolattartás a beszerzéssel, társosztályokkal

  • Vállalatirányítási rendszer kezelése

  • Riportok/jelentések készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség

  • Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvismeret

  • 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Excel magabiztos használata - függvények, kimutatás diagram (pivot)

Személyes kompetenciák:

  • kiváló kommunikációs készség

  • jó problémamegoldó képesség

  • határozott, önálló munkavégzés

  • rendszerszemlélet

Előny:

  • Gyártási területen szerzett tapasztalat

  • ORACLE rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.