www.cvonline.hu

Termeléstervező

  • A hirdetés 497 napja lejárt

Autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Vevői igények alapján a termelés tervezése;
Napi-, heti tervek elkészítése, egyeztetés a termelési terület vezetőivel;
Bérmunkára kiadott anyagok követése, kapcsolattartás a bérmunkás céggel;
Termelési alapanyagok diszponálása, határidők, mennyiségek egyeztetése a beszállítókkal német és angol nyelven;
Készletek figyelemmel kísérése, optimalizálása.

Követelmények:

Legalább középfokú végzettség
Német nyelv középfokú ismerete
Felhasználói szintű számítógépes ismerete
Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
Önálló munkavégzés, precizitás

Előny:

1-2 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
Gyártó környezetben szerzett gyakorlat
SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Családias munkahelyi légkör
Izgalmas kihívást jelentő feladatok
Nagyfokú mozgástér és önálló felelősség
Oktatások, képzések, sportprogramok

Helyek Székesfehérvár
Veszprém
Veszprém
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola