www.cvonline.hu

Termeléstervező

  • A hirdetés 422 napja lejárt

Az Eaton Corporation széleskörű termék- és szolgáltatáskörrel segíti vevőit épületek, repülőgépek, teher- és személygépjárművek, gépek és teljes vállalkozások energiagazdálkodásában úgy, hogy azok magasabb teljesítményt nyújtsanak kevesebb energia felhasználásával. Termékeink és az ezeket tervező és gyártó munkatársaink egy kiemelkedő vállalkozás részesei világszerte. Ha készen áll arra, hogy valami igazán jót hozzon létre és ehhez támogatást, elismerést kapjon, akkor az Eaton a megfelelő hely az Ön számára.
Győri gyárunk egy nagyon jól teljesítő szervezet, amely számos értékes áramkörvédelmi terméket gyárt tapasztalt munkatársai segítségével. Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat a termeléstervezési csapat támogatására:

Feladatok:

  • Optimálisan megtervezi illetve újratervezi az adott terület gyártási feladatait az igényeknek, alapanyagoknak és a kapacitásoknak megfelelően a legmagasabb kihozatal érdekében
  • Nyomon követi a gyártási rendeléseket és a készleteket az üzemben
  • Támogatja új termékek bevezetését
  • Kapcsolatot tart a gyártási folyamatban résztvevő vevőkkel és beszállítókkal, valamint a Minőségügyi területtel a minőségbeli kérdések megoldása érdekében
  • Riportokat készít.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki, logisztikai diploma előny)
  • Termeléstervezésben szerzett tapasztalat
  • Tömegtermelési folyamatok ismerete
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (alapos excel tudás)
  • Kitűnő elemző- és tervezőkészség
  • Jó számolási készség
  • Pontosság, precizitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Képes gyorsan dönteni
  • Csapatjátékos

Előny:

  • SAP ismeret
  • Kapacitástervezési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem valamint béren kívüli juttatások
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Fejlődési lehetőség

Önéletrajzát a pozíció megnevezésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol