www.cvonline.hu
Termeléstervező
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.05.26.
Jelentkezési határidő: 2016.06.02.
Hirdetés azonosító: 1048654
lejárt

(Jász-Nagykun-Szolnok)

Pozícióleírás
Folyamatosan bővülő mezőgazdasági gépgyártás területén működő multinacionális partnerünk számára keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

Feladatok:
- Gyártási terv készítése a vevői megrendelések tükrében,
- kapcsolattartás a raktárral a termelés anyagszükségletére és anyagellátására vonatkozóan,
- vállalatirányítási rendszerben az adatok naprakészen tartása,
- beszámolás a vezetőség felé.

Munkavégzés helye: Kisújszállás

Követelmények
- Felsőfokú végzettség,
- hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat,
- angol vagy német társalgási szintű nyelvtudás,
- határozott, magabiztos fellépés,
- rendszerben gondolkodás képessége.

- Bővülő cég, fejlődő folyamatokkal,
- lakhatási támogatás, ami csaknem teljes egészében fedezi a lakhatás költségeit,
-szakmai fejlődési lehetőség.