www.cvonline.hu

Termeléstervező

  • A hirdetés 347 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet végző Partnerünk részére keresünk jelöltet a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Alapanyag készlet tervezése az eladásoknak, termelési terveknek megfelelően;
Az alapanyag ellátás napi szintű nyomon követése, a gyártáshoz szükséges alapanyagok biztosítása;
Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal;
Gyártási terv készítése;
Raktárkészlet tervezett szinten tartása;
Logisztikai projektekben való részvétel, azzal kapcsolatos teendők ellátása, a kitűzött határidők betartása, kiszállítás szervezése.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség (logisztikai/kereskedelmi/műszaki)
Középszintű angol nyelvtudás
Gyártástervezésben , logisztikában szerzett min. 2-3 év tapasztalat
MS Office erős felhasználói szintű ismerete
Jó szervezőkészség
Folyamatok átlátásának képessége

Előny:

Beszerzőként szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Tatabánya régió

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
Multinacionális környezet
Hosszútávú munkalehetőség
Fejlődési lehetőség egy újonnan induló vállalatnál

Helyek Tata
Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft