www.cvonline.hu

Termeléstervező

  • A hirdetés 396 napja lejárt

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 23000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.
Székesfehérváron működő üzemünk több, mint 1100 fős létszámmal alumínium profilok sajtolásával, ezek további megmunkálásával és felületkezelésével foglalkozik, valamint ezen telephelyen működteti a csoport Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Alvállalkozói rendelések kezelése, előrejelzések készítése az üzleti terv alapján
  • Termelési folyamatok átfogó figyelése és kiemelt vevők/rendelések folyamatainak a felügyelete
  • Vásárolt komponensek nyomonkövetése, igényfeladás a beszerzéssel együttműködve
  • Fejlesztési projektek vezetése
  • Jelentések készítése a teljesítményekről, a célértéktől való eltéréstől
  • Proaktív hozzájárulás a Sapa és az EHS kiváló működéséhez, aktív szerepvállalás egy jól működő EHS kultúra kiépítésében

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség-logisztikai szakirány előnyt jelent
  • Kommunikációs szintű angol, vagy német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs, és szervezőkészség

Előnyök:

  • Több éves termelési területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Informatikai jártasság/érdeklődés

Amiért érdemes csapatunkhoz csatlakozni:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

A jelentkezés módja:

Kérjük, önéletrajzod töltsd fel Karrier oldalunkon a Jelentkezés gombra kattintva!
Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhatsz.
Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német