www.cvonline.hu

termeléstervező

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.04.22.
Hirdetés azonosító: 1025358

Szeretnél egy nagy múltú multinacionális céghez csatlakozni, ahol fiatalos dinamikus csapatban sikereket érhetsz el?
Jelentkezz Komárom-Esztergom megyei csomagolóanyag gyártás terén vezető szerepet betöltő cégünkhöz, termeléstervező pozicióba.

Feladatok:

Hatékony termelési program menedzselése, felügyelete napi munka során

Megrendelésekkel és a termelési kapacitással összhangban;

Kidolgozott tervek folyamatos ellenőrzése, alternatívák előkészítése

Termékek termelési folyamatainak ütemezése

A kidolgozott tervek reprezentálása ( kapcsolattartás angol és magyar nyelven)

Gyártási kapacitások elemzése

Belső kapcsolattartás társosztályokkal (Minőség, Termelés, Beszerzés)

Külső kapcsolattartás a sales supporterek-kel, illetve beszállítókkal

Elvárások:

Min. 1- 2 éves termelő/gyártó cégnél, hasonló pozicióban szerzett szakmai gyakorlat

Felsőfokú (logisztikai/műszaki/gazdasági) végzettség

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Tervezési, analitikus készség, rendszerszemlélet,

Logikus gondolkodás;

Jó kommunikációs képesség

Kiváló problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

Fiatal, dinamikus csapat

Versenyképes juttatási csomag

Bejárási támogatás

Stabil nemzetközi háttér

Családias munkahelyi légkör

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a