www.cvonline.hu

TERMELÉSTERVEZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1019240

Komárom-Esztergom megyei, neves autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A megrendelések és igények átvizsgálása teljesíthetőség szempontjából
  • A gyártási terv elkészítése, megvalósulásának követése
  • Készletszintek optimalizálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a társszervezetekkel
  • A munkakörhöz kapcsolódó adatok, paraméterek karbantartása az MFG-Pro-ban
  • Logisztikai projektekben való részvétel, azzal kapcsolatos teendők ellátása, a kitűzött határidők betartása
  • Napi, heti és havi jelentések készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú számítógépes és magas szintű Excel ismeretek
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Min. 2 éves releváns tapasztalat
  • Jó problémamegoldó készség
  • Rendszerszemlélet
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott fellépés
  • Pontos és megbízható személyiség

Előnyt jelent

  • Access ismeret
  • Német nyelvtudás
  • Fröccsöntési területen szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSTERVEZŐ, Komárom-Esztergom megye