www.cvonline.hu

Termeléstervező-Veszprém (Referenciaszám: NB-896)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2015.12.23.
Hirdetés azonosító: 777817

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat termeléstervezésben
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Multinacionális környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Magas szintű Excel ismeret
  • SAP ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Többéves szakmai tapasztalat logisztika területén

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás a vevőkkel, rendelések fogadása, ütemezése
  • Termelési terv összeállítása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Késztermék készletoptimalizálás
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Vevői reklamációk fogadása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar, angol és/vagy német nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése  e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-896-os referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20-911-5756-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)