www.cvonline.hu

Termeléstervező - Tatabánya

  • A hirdetés 789 napja lejárt

Feladatkör:
Adott gyártási volumenhez történő gyártási tervek készítése napi/heti/havi bontásban. Kapcsolattartás társosztályokkal. Riportálás.

Végzettség:
Legalább középfokú végzettség.

Szakmai tapasztalat:
2-3 év multinacionális vállalatnál szerzett termeléstervezői tapasztalat.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban. Csapatjátékosság, utazásra való hajlandóság, proaktivitás, jó problémamegoldó képesség.

Logisztika/Értékesítés területre

Megjegyzés:
A térség egyik meghatározó, fejlődő autóipari vállalata.

Helyek Komárom-Esztergom
Pest
Veszprém
Veszprém
Tatabánya
Tata
Komárom
Kisbér
Oroszlány
Bicske
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Beszállítói minőségbiztosítási mérnök-Veszprém (Ref.szám: RE-1338)

Man at Work Kft.

Feladatok: Beszállított alkatrészekkel kapcsol...
Veszprém

ÁRU ÖSSZEKÉSZÍTŐ

Get Work Trend Kft

ÁRU ÖSSZEKÉSZÍTŐ MEGBÍZÓNK: Partnerünk, a mag...
Budakalász

Commodity SQA mérnök - Veszprém (Referencia szám: RE-1702)

Feladatok: Beszállítónak küldött reklamációk n...
Veszprém